KONST / Litografier / Litografi 7347079
nr 734 7079
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerad, motivets mått: 21x31
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2012
kl 19:27:57
12/1 14:25:29
150 kr
13/1 16:36:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson